czwartek, 23 września 2010

Metamorfoza ciuchowa gosiai000

przed sorry bardzo ale screen mi nie wyszed :(( szalik fajny ale nie basuje do spódnicy tak samo jak buty.Więc nie jest jakos super....
po
zdecydowanie zmieniłam ciuchy , próbowalam zrobic cos eleganckiego w twojej szafie brakuje mi jakiegos ładnego szerokiego paska. mam nadzieje że ci się bodoba.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz