przed niedokonca podoba mi się rozmieszczenie elementów twojej twarzy usta za wysoko i nos tez jakos tak dziwnie.>
po 1 i po 2 nie mogłam się zdecydowac więc mam dla ciebie 2 opcje. Każda inna w i zrobiłam cię na black&white masz ładne usta i duzy wybór kosmetyków.
druga opcja jest bardziej w kolorach postawiłam na fiolet i czrny :))
piątek, 8 października 2010
czwartek, 23 września 2010
Metamorfoza ciuchowa gosiai000
piątek, 17 września 2010
Metamorfoza Werusek-2000
po zmianie zmieniłam makijaz oczu umalowałam je srebrnym i łososiowym cieniem do powiek.
Ust nie ruszałam bo niezbyt pasowały mi twoje szminki.Gdybym mogła zmieniła bym tez karnację twojej dolki .a i zmieniłam też kolor włosów i to na tyle:))
i przed
Nie za bardzo podoba mi się makijaż wykonałas go aż do samej brwii usta także nie robia jakiegos wrażenia. Nie dokonca podobają mi się też brwi i oczy które wybrałas i troche za dużo dodatków.
poniedziałek, 30 sierpnia 2010
Alice98141
agnieszkakuj100
czwartek, 26 sierpnia 2010
Metamorfoza Gosiai000
po
przed
Zmieniłam odcien koloru włosuw na bardziej jasny wydaje mi się że lepiej komponuje się do twarzy.I mogła bys zmienic fryzure na cos dłuższego.
Poza tym twoja medoll wygląda nieźle.
Podoba sie czy nie??
Metamorfoza MissJustina123
przed
po
nie będę tu dużo pisała napisze tylko ze mogła bys zmienic
kolor karynacji ten wydaje mi się zbyt jasny .
Kosmetyków nie masz zbyt dużo więc nie miałam zbyt dużego pola do popisu.
podkrsliła bym oczy czrną kredką i zmieniła fryzure.
przednie będę tu dużo pisała napisze tylko ze mogła bys zmienic
kolor karynacji ten wydaje mi się zbyt jasny .
Kosmetyków nie masz zbyt dużo więc nie miałam zbyt dużego pola do popisu.
obrazek drugi to moja wersja podkrsliła bym oczy
czrną kredką i zmieniła fryzure.
środa, 25 sierpnia 2010
Hej!!!
Subskrybuj:
Posty (Atom)






