piątek, 8 października 2010

Metamorfoza misswygrana

 przed niedokonca podoba mi się rozmieszczenie elementów twojej twarzy usta za wysoko i nos tez jakos tak dziwnie.>

po 1 i po 2 nie mogłam się zdecydowac więc mam dla ciebie 2 opcje. Każda inna w i zrobiłam cię na black&white  masz ładne usta  i duzy wybór kosmetyków.
druga opcja jest bardziej w kolorach postawiłam na fiolet i czrny :))

czwartek, 23 września 2010

Metamorfoza ciuchowa gosiai000

przed sorry bardzo ale screen mi nie wyszed :(( szalik fajny ale nie basuje do spódnicy tak samo jak buty.Więc nie jest jakos super....
po
zdecydowanie zmieniłam ciuchy , próbowalam zrobic cos eleganckiego w twojej szafie brakuje mi jakiegos ładnego szerokiego paska. mam nadzieje że ci się bodoba.

piątek, 17 września 2010

Metamorfoza Werusek-2000

po:
po zmianie zmieniłam makijaz oczu umalowałam je srebrnym i łososiowym cieniem do powiek.
Ust nie ruszałam bo niezbyt pasowały mi twoje szminki.Gdybym mogła zmieniła bym tez karnację twojej dolki .a i zmieniłam też kolor włosów i to na tyle:))




i przed
 Nie za bardzo podoba mi się makijaż wykonałas go aż do samej brwii usta także nie robia jakiegos wrażenia. Nie dokonca podobają mi się też brwi i oczy które wybrałas i troche za dużo dodatków.

poniedziałek, 30 sierpnia 2010

Alice98141

przed
po

Masz dosc mało kosmetyków ale jakos dałam rade.
na twojim miejscu zmieniłabym kształt twarzy na taki co ja mam taki bardziej szczupły.
aale nie jest zle.

agnieszkakuj100

przed
po



metamorfoza agnieszkakuj100

b.ładna doll dużo niezmieniałam bo niebyło po co:))
zmieniłam kolor włosów na ciemniejszy i makijaż także :))


czwartek, 26 sierpnia 2010

Metamorfoza Gosiai000

po







przed
Na twojim miejscu kupiłabym sobie tusz do pogrubiania rzęs bo gdy zrobi się makijaz tylko tym do wydłużania nie wygląda to tak efektownie.
Zmieniłam odcien koloru włosuw na bardziej jasny wydaje mi się że lepiej komponuje się do twarzy.I mogła bys zmienic fryzure na cos dłuższego.

Poza tym twoja medoll wygląda nieźle.

Podoba sie czy nie??

Metamorfoza MissJustina123



przed

po






nie będę tu dużo pisała napisze tylko ze mogła bys zmienic
kolor karynacji ten wydaje mi się zbyt jasny .
Kosmetyków nie masz zbyt dużo więc nie miałam zbyt dużego pola do popisu.

podkrsliła bym oczy czrną kredką i zmieniła fryzure.
przed
nie będę tu dużo pisała napisze tylko ze mogła bys zmienic
kolor karynacji ten wydaje mi się zbyt jasny .
Kosmetyków nie masz zbyt dużo więc nie miałam zbyt dużego pola do popisu.

obrazek drugi to moja wersja podkrsliła bym oczy

czrną kredką i zmieniła fryzure.