piątek, 8 października 2010

Metamorfoza misswygrana

 przed niedokonca podoba mi się rozmieszczenie elementów twojej twarzy usta za wysoko i nos tez jakos tak dziwnie.>

po 1 i po 2 nie mogłam się zdecydowac więc mam dla ciebie 2 opcje. Każda inna w i zrobiłam cię na black&white  masz ładne usta  i duzy wybór kosmetyków.
druga opcja jest bardziej w kolorach postawiłam na fiolet i czrny :))