poniedziałek, 30 sierpnia 2010

Alice98141

przed
po

Masz dosc mało kosmetyków ale jakos dałam rade.
na twojim miejscu zmieniłabym kształt twarzy na taki co ja mam taki bardziej szczupły.
aale nie jest zle.

agnieszkakuj100

przed
po



metamorfoza agnieszkakuj100

b.ładna doll dużo niezmieniałam bo niebyło po co:))
zmieniłam kolor włosów na ciemniejszy i makijaż także :))


czwartek, 26 sierpnia 2010

Metamorfoza Gosiai000

po







przed
Na twojim miejscu kupiłabym sobie tusz do pogrubiania rzęs bo gdy zrobi się makijaz tylko tym do wydłużania nie wygląda to tak efektownie.
Zmieniłam odcien koloru włosuw na bardziej jasny wydaje mi się że lepiej komponuje się do twarzy.I mogła bys zmienic fryzure na cos dłuższego.

Poza tym twoja medoll wygląda nieźle.

Podoba sie czy nie??

Metamorfoza MissJustina123



przed

po






nie będę tu dużo pisała napisze tylko ze mogła bys zmienic
kolor karynacji ten wydaje mi się zbyt jasny .
Kosmetyków nie masz zbyt dużo więc nie miałam zbyt dużego pola do popisu.

podkrsliła bym oczy czrną kredką i zmieniła fryzure.
przed
nie będę tu dużo pisała napisze tylko ze mogła bys zmienic
kolor karynacji ten wydaje mi się zbyt jasny .
Kosmetyków nie masz zbyt dużo więc nie miałam zbyt dużego pola do popisu.

obrazek drugi to moja wersja podkrsliła bym oczy

czrną kredką i zmieniła fryzure.