przed niedokonca podoba mi się rozmieszczenie elementów twojej twarzy usta za wysoko i nos tez jakos tak dziwnie.>
po 1 i po 2 nie mogłam się zdecydowac więc mam dla ciebie 2 opcje. Każda inna w i zrobiłam cię na black&white masz ładne usta i duzy wybór kosmetyków.
druga opcja jest bardziej w kolorach postawiłam na fiolet i czrny :))
Fashion_Duniia
piątek, 8 października 2010
czwartek, 23 września 2010
Metamorfoza ciuchowa gosiai000
piątek, 17 września 2010
Metamorfoza Werusek-2000
po zmianie zmieniłam makijaz oczu umalowałam je srebrnym i łososiowym cieniem do powiek.
Ust nie ruszałam bo niezbyt pasowały mi twoje szminki.Gdybym mogła zmieniła bym tez karnację twojej dolki .a i zmieniłam też kolor włosów i to na tyle:))
i przed
Nie za bardzo podoba mi się makijaż wykonałas go aż do samej brwii usta także nie robia jakiegos wrażenia. Nie dokonca podobają mi się też brwi i oczy które wybrałas i troche za dużo dodatków.
poniedziałek, 30 sierpnia 2010
Alice98141
agnieszkakuj100
czwartek, 26 sierpnia 2010
Metamorfoza Gosiai000
po
przed
Zmieniłam odcien koloru włosuw na bardziej jasny wydaje mi się że lepiej komponuje się do twarzy.I mogła bys zmienic fryzure na cos dłuższego.
Poza tym twoja medoll wygląda nieźle.
Podoba sie czy nie??
Subskrybuj:
Posty (Atom)






