czwartek, 23 września 2010

Metamorfoza ciuchowa gosiai000

przed sorry bardzo ale screen mi nie wyszed :(( szalik fajny ale nie basuje do spódnicy tak samo jak buty.Więc nie jest jakos super....
po
zdecydowanie zmieniłam ciuchy , próbowalam zrobic cos eleganckiego w twojej szafie brakuje mi jakiegos ładnego szerokiego paska. mam nadzieje że ci się bodoba.

piątek, 17 września 2010

Metamorfoza Werusek-2000

po:
po zmianie zmieniłam makijaz oczu umalowałam je srebrnym i łososiowym cieniem do powiek.
Ust nie ruszałam bo niezbyt pasowały mi twoje szminki.Gdybym mogła zmieniła bym tez karnację twojej dolki .a i zmieniłam też kolor włosów i to na tyle:))




i przed
 Nie za bardzo podoba mi się makijaż wykonałas go aż do samej brwii usta także nie robia jakiegos wrażenia. Nie dokonca podobają mi się też brwi i oczy które wybrałas i troche za dużo dodatków.